Хто з українських зірок вийшов на Євромайдан

VIP-хроніки
28 Листопада 2013, 18:23

Найбільше ночей разом із найстійкішими учасниками Євромайдану провела співачка Руслана. Саме із її вуст органічно звучать і пісні, і кричалки типу – "Нас не врятує євродиван – вставай і приходь на Євромайдан!»,  «Хто не скаче, той Азіров!», «Прийди на Майдан  до ранку – поцілуй львів’янку!», «Хочеш в Європу – піднімай попу!».

До того ж, на другий день київського мітингу співачка оголосила про своє голодування: вона збирається протриматись лише на воді принаймні до саміту у Вільнюсі. Щоправда, від такого рішення чоловік Руслани Олександр Ксенофонтов був не в особливому захваті.

"Дистрофіків Європі не треба, Європі потрібні сильні люди", – зауважив він.

Та не Русланою однією.

22 листопада Майдан розважав гурт "Мандри", який за ніч кілька разів виходив на сцену, закликаючи бажаючих до танців.

24 листопада солідарність з протестувальниками висловив гурт «ОтВінта», який розважив не тільки київську публіку, а й поїхав підтримувати Євромайдан у Рівному.

Того ж дня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук анонсував свою участь у Євромайдані на своєму Twitter: "Я прийду на Євромайдан. Як звичайна людина. Без політики. Без партійних прапорів. Без трибуни. Прийду, бо не можу не прийти".

Хоча сам Вакарчук на сцені засвітився мало, але його пісні стали неофіційним гімном Євромайдану. Як стверджує та ж Руслана, під пісню «Вставай, мила моя, вставай» у протестувальників найкраще виходить танцювати.

Того ж дня Євромайдан своїми старими хітами підтримали «Плач Єремії» і Марія Бурмака.

Зокрема Бурмака у своєму Facebook написала: «І на Майдані, без жодних партійних прапорів, тільки наш національний прапор, стільки гарних людей, стільки друзів)))».

26 листопада на Європейській площі на так званому мітингу опозиціонерів відмітились гурти «Гайдамаки». В інші дні гурт також підтримував мітингувальників.

26 листопада на Європейській площі також виступали «Мотор’ролла», «PanKe Shava», «Атмасфера» тощо.

24 листопада гурту Kozak System вдалось не тільки розважити народ, а й заспівати разом із лідерами опозиції гімн України.

На офіційному сайті гурт розмістив повідомлення: «Химерне співпадіння дати початку мітингів напевно щось таки та й означає, адже початок “Євромайдану” було покладено саме в день дев`ятої річниці Помаранчевої революції. Можливо це знак, що сьогодні варто закінчити розпочату справу, уникаючи помилок і недоліків минулого».

Того ж дня на Майдані Незалежності повстанськими піснями розважав народ лідер українського фолк-метал-гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк, а вже наступного дня він поїхав підтримувати Львів.

На Євромайдані не обійшлось і без музичних прем’єр. Так лідер ТНМК Фагот вперше на широкий загал виконав пісню «Я сам собі сила», який написаний спеціально до кінофільму «Іван Сила».

А 27 листопада на луцькому Євромайдані вперше провели повноцінний концерт. Розважальна програма розпочалася після 16 години з виступу рівненського барда Володимира Пастушка. По тому мітингувальників розігрівали луцькі гурти NeverEnD, Гараж 34, ФлайzZzа, Westa project, Yeganov project, Фіолет і Сашко Положинський. 

Наприкінці концерту Сашко Положинський виконав знайому з часів Помаранчевої революції «Я не хочу бути героєм України».

А 28 листопада Mad Heads нагадав Євромайдану у Києві, що "Надія є".

<a href="http://liga.net/">Источник</a

Також про свою участь у Євромайдані анонсували гурти «ДахаБраха», «DakhDaughters», «Хамерман знищує віруси», «Веремій», «Холодне сонце» та інші.