Близько 2 тисяч громадян Полтави захопили місцеву обласну державну адміністрацію. Після цього люди почали будувати барикади.
Під будівлею ОДА перебували бійці "Беркута" і внутрішніх військ, а також велика кількість собак.
З неофіційних джерел стало відомо, що зараз обдзвонюють полтавських тітушок і «стягують» їх під обласну адміністрацію. Крім цього, є інформація про те, що силовики та тітушки їдуть на підмогу полтавським з Харкова та Луганська.
Також сьогодні у Вінниці протестувальники взяли штурмом ОДА й облраду. Цього ж дня у Вінниці була створена Народна рада.
У Чернігові мітингувальники захопили ОДА. Будівлю, крім міліції, захищали тітушки. Під час сутички міліція застосувала світлошумові гранати та сльозогінний газ. У відповідь мітингувальники кидали петарди та сніг. Вже після штурму міліція почала витягувати з натовпу митингувальників і затягувала за свій кордон.
Після того, як міліція захопила активістів, мітингувальники пішли пікетувати відділок міліції. Згодом 6 активістів відпустили.
У Львові на позачерговому засіданні XXVII сесії обласної ради було ухвалено рішення Про визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України.
Також було ухвалено рекомендувати сільським, селищним, районним, міським, районним у містах радам Львівської області невідкладно скликати позачергові сесії відповідних рад для розгляду та прийняття рішення щодо визнання Народної Ради України колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, а також для самостійного виконання делегованих повноважень місцевих органів державної влади.
Також на позачерговому засіданні сесії Львівської обласної ради ухвалили рішення Про утворення виконавчого комітету Львівської обласної ради.
Також сьогодні 30 депутатів Рівненської обласної ради заявили про всій вступ до Народної ради. Загалом облрада складається з 78 депутатів.
Окрім того, депутат Рівненської облради від Партії регіони Юрій Єфіменко заявив, що не підтримує Віктора Януковича та провладну партію. Він підписав заяву на вступ до Народної ради та пообіцяв прийти на позачергову сесію облради. У випадку не дотримання свого слова, пообіцяв скласти із себе депутатські повноваження.
На Волині збори опозиційних депутатів обласної ради 25 січня утворили Волинську обласну Народну раду та обрали її керівництво. Відповідно до рішення зборів депутатів Волинської обласної ради, відкликали усі повноваження облради, делеговані облдержадміністрації, згідно зі статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Повноваження виконавчого органу Волинської обласної Народної Ради надали новоствореному виконавчому комітету, головою якого обрали народного депутата Євгена Мельника. Йому доручили сформувати персональний склад виконкому.
Обрали також президію Волинської обласної Народної Ради.
У Чернівцях біля адміністрації, де відбулося віче, оголосили про створення Народної Ради. На ньому присутнім повідомили, що новостворена Народна рада контролюватиме рішення чернівецької облдержадміністрації та облради і вимагатиме звільнення Губернатора Михайла Папієва.
У Житомирі також пройшло перше засідання Народної ради.
А в Тернополі сесія обласної ради сьогодні висловила недовіру голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну. У своїх виступах депутати зазначали, що центральна влада себе дискредитувала і її представники на місцях несуть таку ж відповідальність. Голосування було таємним. Відтак, недовіру голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну висловив 81 депутат. Згодом там створили Народну раду.
В Івано-Франківську за добу барикади біля ОДА, яку вчора за 19 хвилин "захопили" прикарпатці, виросли до п'яти метрів. Тим часом Народну раду вирішили створити як міжфракційне об’єднання. До неї ввійдуть опозиційні депутати обласної ради, які мають бажання працювати в раді, згодом її розширять, ввівши до її складу активістів з громадських і молодіжних організацій. Перше засідання розпочалося одразу після сесії.
В Ужгороді на площі Народній активісти встановлюють наметове містечко. Люди також набирають сніг у мішки та зводять барикади висотою близько 1,5 метра.
Тим часом захоплене вчора приміщення Хмельницької ОДА залишили протестувальники і міліція.
У Сумах на мітинг біля будівлі облдержадміністрації прийшло близько двох тисяч мітингувальників, проте спроб штурму не було.
Двері в будівлю ОДА були закриті. Незважаючи на робочий день, всіх працівників облдержадміністрації, облради та мерії, попросили залишити приміщення за годину до початку мітингу. У будівлі ОДА було близько 200 працівників міліціі.Также у дворі облдержамдіністраціі стояло близько півсотні працівників міліції в шоломах, з кийками і щитами.
У Херсоні на черговій сесії Херсонської обласної ради, яка відбулася 25 січня, депутатом Ларисою Оленковський (фракція «ВО« Батьківщина») оголошено створення на базі опозиційних фракцій і груп Херсонської обласної ради Народної Ради Херсонщини.
Мирний мітинг на підтримку Майдану пройшли в Дніпропетровську.
А в Донецьку приблизно 20 учасників донецького Автомайдану намагалися зустрітися з бізнесменом Рінатом Ахметовим. Шість автомобілів під'їхали до його резиденції в місті. Учасники акції намагалися особисто звернутися до Ріната Ахметова з проханням стати миротворцем і допомогти вирішити конфлікт в країні мирним шляхом. Бізнесмен до людей не вийшов.
Сьогодні близько однієї тисячі прихильників чинного уряду і президента зібралися біля пам'ятника Шевченку в Донецьку. На руках у прихильників влади були зав'язані георгіївські і червоні стрічки. З криками «Геть фашистів!» вони прогнали від пам'ятника близько 50 учасників Євромайдана. При цьому був зірваний один державний прапор і побиті деякі активісти.
Побитий активіст Олег Желнаков
Тим часом у Луганську відбувся мітинг на підтримку чинної влади.