Хомчак анонсував створення у Генштабі управління Стратегічних комунікацій

25 Листопада 2019, 19:27

Генеральний штаб Збройних Сил України створить власне управління Стратегічних комунікацій, яке, зокрема, реагуватиме на інформаційні виклики, що несе гібридна російська агресія. Про це  заявив начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак в інтерв’ю Укрінформу.

 

"Зараз відбувається трансформація всієї системи управління стратегічного та оперативного рівня. 5 листопада підписана Директива міністром оборони щодо такої практичної трансформації, і ми розпочали практичну складову. До лютого ми вже маємо трансформуватися й набирати спроможності за тими стандартами і принципами, які є у наших партнерів. У Генеральному штабі буде Управління стратегічних комунікацій. В Міністерстві оборони буде своє, своє буде і в Генеральному штабі", – повідомив Хомчак.

Він зауважив, що під час нещодавнього візиту до Брюсселя та участі у засіданні Військового комітету ЄС обговорював це питання з партнерами.

 

"У мене вже є домовленість із нашими партнерами – з начальником Генерального штабу Литви, в них дуже якісно працює цей напрямок. Ми маємо намір відправити у Литву тих, хто працюватиме у цій сфері, щоб вони вивчили цей досвід, подивилися, як це відбувається в інших країнах. Нам потрібен результат. Думаю, 20-й рік буде тим переломним роком, коли все це вже буде працювати", – зауважив він.

 

Як повідомлялося, Генштаб ЗСУ надав Держбюро розслідувань доступ до стратегічних документів.