Хасиди намагаються потрапити в Україну через Білорусь, на кордоні стягнули резерви

15 Вересня 2020, 15:22

У Білорусі на кордоні з Україною зібралися близько тисячі хасидів, які хочуть потрапити на свято Рош ха-Шана. Прикордонники не планують пропускати їх Україну, паралельно з цим Міністерство закордонних справ України звернулося до Білорусі з клопотанням не оформляти на виїзд в Україну осіб, які підпадають під категорію винятків із заборони в'їзду іноземців. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

 

"МЗС України зазначає, що особи, які не підпадають під категорію винятків з вищевказаної заборони, не можуть бути пропущені на територію України. З метою запобігання незаконного проникнення в Україні груп іноземців, МЗС України звернулося до Білоруської сторони з клопотанням не здійснювати оформлення на виїзд в Україну осіб, які підпадають під категорію винятків", – зазначили у відомстві.

 

Також українська сторона стягує резерви на кордон з Білоруссю, щоб не пропустити паломників-хасидів, як зазначив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

 

Паралельно з цим Міжнародний комітет Червоного Хреста розгорнув пункти допомоги хасидам в нейтральній смузі між Україною і Білоруссю, як передає білоруське видання БелТА.