Хакери вилучили дані з телефону спецпризначенця РФ, який воює на Донбасі

3 Березня 2016, 18:59

Анонімна хакерська група FF (Falcons Flame) передала у розпорядження спільноти InformNapalm масив інформації, вилученої з телефону працівника російської Федеральної служби виконання покарань (ФСВП). Як розповіли анонімні хакери, дані вилучили з телефону марки Samsung GT-I9100 оператора МегаФон (Ростовська область) з номером +7 938 105 18 57.

Більшість фотографій, вилучених з телефону містять повні EXIF-дані, в тому числі точно вказані дати створення фото. Крім цього, було надано відео, зняте працівником відділу спеціального призначення «Мангуст» ГУФСВП Росії по Ростовській області, який неодноразово приїжджав у короткотермінові відрядження для участі у бойових діях на Донбасі. Всі фото й відео також передали силовим структурам України та працівникам Центру вивчення ознак злочинів проти національної безпеки України “Миротворець”.

Читайте також: Розвідка встановила особу кадрового офіцера РФ, який командує підрозділом бойовиків на Донбасі

Хакерська група повідомила, що також провела операцію для встановлення справжніх персональних даних об’єкта, дані підтвердилися завдяки перехопленню інформації про поштовий переказ.

На своїй соціальній сторінці працівник ФСВП, який воює на Донбасі, намагається ретушувати своє обличчя і постійно змінює прізвище. Але потяг до селфі й бажання “увічнити” свої злочини зіграли з ним злий жарт – і дані все одно потрапили у відкритий доступ.

Під час проведення аналізу отриманих даних і проведення додаткового моніторингу інформації було встановлено, що власник фото й відеоархіву Рейхенау Микола Володимирович, 17.05.1985 року народження. На свою скромну зарплату працівника ФСВП чи на гроші за вбивства українців він встиг купити автомобіль Mitsubishi Eclipse чорного кольору з реєстраційним номером р011не (161 регіон – Ростовська область).

Хакерам також вдалося відкрити листування, в якому Микола замовляє собі підробку печатки для нагородних документів.

Росіянин використовує позивні «Штурм» та «Коловрат», є шанувальником «Третього Рейху», про що свідчить фото, знайдене в його архівах:

Згідно з EXIF-даними фотографій вдалося відновити хронологію перебування російського спецпризначенця Рейхенау як на Донбасі, так і на базі підготовки загону спеціального призначення «Мангуст» ГУФСВП Росії в Ростовській області.

На фото від 29.04.2015 року Микола Рейхенау виклав свій позивний «Штурм» купюрами по 5000 рублів і крапку під ним тисячними, мабуть, хвастаючись своїм заробітком за участь у бойових діях. За приблизними підрахунками на фото близько 250 000 рублів.

Далі серія фото за 12.05.2015 року, де Микола знову в частині в РФ на тренуванні спецпідрозділу ФСВП.

А ось цікавий документ, виданий Миколі “Штурму” 06 липня 2015 року так званою “Генеральною прокуратурою ДНР”, в якому підтверджується, що він перебуває в складі управління спеціальних операцій генпрокуратури “ДНР” з 01.07.2015 по 30.10.15 з правом носити зброю.

Були в архіві в російського спецпризначенця фото й відео із Донецького аеропорту, датовані січнем 2015 року – так звана серія матеріалів для звіту про “зимове відрядження”, серед яких зроблене ним фото вбитого українського військовослужбовця.

Читайте також: СБУ повідомила про підозру військовому РФ, який катував і вбивав українських бійців на Донбасі