Хакери передали InformNapalm списки бойовиків, що воюють на боці “ДНР”

13 Вересня 2017, 21:07

Хакери "Українського кіберальянсу" отримали списки особового складу артилерійської групи третьої окремої мотострілкової бригади першого армійського корпусу (сформований на території т. зв. "ДНР") російсько-окупаційних військ. Про це повідомив волонтер міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm Михайло Кузнєцов.

За його словами, загалом у списках 799 осіб, включаючи кадрових російських військовослужбовців.

Читайте також: В InformNapalm ідентифікували артилеристів РФ, що можуть бути причетні до подій під Іловайськом

"Sean Brian Townsend (прес-секретар "Українського кіберальянсу" під ніком Sean Brian Townsend – ред.) передав волонтерам InformNapalm для вивчення списки особового складу і БЧС (бойовий чисельний склад) артилерійської групи 3 ОМСБр російського окупаційного корпусу в Донецькій області. 799 солдатів, сержантів і офіцерів, включаючи кадрових російських військовослужбовців", – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, раніше InformNapalm опублікувало чергові докази участі кадрових російських військових у забезпеченні розвідки та управлінні безпілотними літальними апаратами російського виробництва на окупованій території України в інтересах РФ. Зокрема, за результатами розслідування виявлено солдатів збройних сил РФ, які загубили безпілотник «Тахіон» на Донбасі.