Хакери назвали нові імена знаменитих спортсменів, які вживали допінг з дозволу WADA

19 Вересня 2016, 23:46

Група хакерів Fancy Bear на своєму сайті виклала четверту порцію документів, викрадених з серверів Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Як і попередні опубліковані дані, документи стосуються санкціонованого використання спортсменами препаратів зі списку заборонених речовин. 

Всього в документах згадані 26 спортсменів з 10 країн світу. Зокрема, у документах згадується перший в історії Британії 3-разовий олімпійський чемпіон Мо Фара. В одному з документів йдеться, що в 2008 році (рік Олімпіади в Пекіні) стаєру дозволили використати речовину триамцинолон.

Ще один спортсмен, якого згадують у документах – це іспанський тенісист Рафаель Надаль. Зазначається, що у 2009 році він отримав схвалення WADA на використання речовини бетаметазон.

Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило достовірність цієї частини документів. У заяві наголошується, що агентство співпрацює з міжнародними правоохоронними органами для захисту системи ADAM.

Повідомляється, що агентство проводить консультації на найвищих рівнях з органами правопорядку, а також з експертами в сфері захисту від хакерських атак.

Нагадаємо, раніше антидопінгове агентство WADA підтвердило інформацію про злом антидопінгової системи ADAM. У зломі антидопінгової бази даних WADA звинуватили російських хакерів.