Хабар працівнику НАБУ. ГПУ назвала ім’я посередника між депутатом та детективом

18 Січня 2018, 15:52

Генеральна прокуратура повідомила, що посередником у пропозиції хабара в 500 тис. доларів детективу Національного антикорупційного бюро України депутатом Одеської ОДА Олегом Бабенко виявився агент НАБУ Євген Шевченко. Про це сказав керівник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк, пишуть Українські Новини.

 

"Так, посередник Євген Шевченко… він виконував спецзавдання", — сказав Гуцуляк.

 

За його словами, Генпрокуратура найближчим часом буде проводити з ним слідчі дії — допит. Гуцуляк також повідомив, що предмет хабара не вилучався, оскільки це була лише пропозиція.

 

Нагадаємо, детективи НАБУ спільно з працівниками ГПУ 12 січня повідомили про підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його ймовірному спільникові за пропозицію хабара в розмірі 500 тис. доларів працівникові НАБУ. Хабар пропонували в обмін на зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного в корупційній схемі із заволодінням бюджетними коштами в Одесі. Йдеться про гроші, отриманих від продажу будівлі мерії за завищеними цінами.

 

Згодом, ЗМІ повідомили, що депутатом виявився Олег Бабенко з фракції "Блоку Петра Порошенка".