Керрі: США на межі припинення переговорів із Росією щодо Сирії

29 Вересня 2016, 23:46

Державний секретар США Джон Керрі у четвер, 29 вересня, заявив, що Вашингтон на межі припинення переговорів щодо Сирії з Росією через наступ в Алеппо.

"Я думаю, ми на межі припинення дискусії, тому що сидіти тут, намагаючись сприймати речі серйозно, ірраціонально в контексті бомбардувань", – цитує Керрі агентство AFP. За словами держсекретаря, США шукатимуть інших альтернатив, якщо сторони конфлікту не змінять свого курсу.

Керрі вважає, що бомбардування Алеппо цілком суперечать правилам ведення війни. Водночас він не вважає, що США повинні вступити у сирійську війну. За його словами, США завдадуть поразки бойовикам "Ісламської держави" в Іраку та Сирії, проте це не повязано "з прямим вступом у громадянську війну, якою є війна проти Асада". 

Нагадаємо, що 28 вересня державний секретар США Джон Керрі у телефонній розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим попередив його, що Вашингтон перерве переговори щодо Сирії, якщо Москва не припинить підтримку наступу сирійських урядових військ на місто Алеппо.