Керрі пригрозив Лаврову «подальшими наслідками» через агресію РФ в Україні

2 Березня 2015, 16:42

Реальне перемир’я на Донбасі є вигідним для всіх сторін конфлікту. Про це 2 березня, виступаючи на прес-конференції в Женеві, заявив держсекретар США Джон Керрі.

«Чи варто дозволяти себе обманювати? В Криму та на контрольованих сепаратистами територіях Східної України чоловіків, жінок та дітей вбивають, над ними знущаються, їх ґвалтують, викрадають з вимогою викупу, залучають до примусової праці…Ось що відбувається», – заявив Керрі.

Держсекретар США додав, що сподівається, що реальне перемир'я в Україні буде досягнуте «протягом годин, щонайбільше – за кілька діб».

«Я дуже сподіваюся, що це насправді буде початком змін, необхідних для всіх», – наголосив Керрі.

Він зазначив, що раніше, під час особистої зустрічі, попередив міністра закордонних справ Росії Сєргєя Лаврова про те, що його країна відчує «подальші наслідки», якщо умови угоди про перемир’я не будуть виконані.

Нагадаємо, вранці 2 березня в Женеві відбулася зустріч Керрі та Лаврова, під час якої політики обговорили ситуацію в Україні.

Як відомо, раніше Керрі заявляв, що рішення про те, чи надавати Україні зброю, президент Обама прийме уже найближчими днями.