Кернес остаточно «гепнувся» на власному культі особи

VIP-хроніки
3 Жовтня 2013, 18:00

Студенти славного міста Допогепинська, яке ще іноді старомодно йменують Харковом, можуть пишатися своїм неперевершеним мером.

Він так їх, сердешних, любить, що навіть підготував для них, на честь початку нового навчального року, спеціальний подарунок – «Харьковский студенческий блокнот».

 

 

І неабиякий, а з власним портретом на обкладинці і кількома власними портретами всередині.

 

 

А ще з дуже сентиментальним вітальним словом, суть якого зводиться до того, що вам дуже пощастило жити в Харкові, де народжуються такі, як Я, – Гепа, і сподіваюся, що ви будете моїми добрими послідовниками. Це, звісно, не пряма цитата, бо цитувати написане Геннадієм Адольфовичем доволі нудно.

 

 

За переказом, ці диво-подарунки студенти отримали акурат на день знань, і надруковано їх, як і можна було сподіватися, нібито не на особисті гроші міського голови, який себе так нескромно рекламує, а на гроші харків’ян.

 

 

Загалом схожа історія в Україні трапляється не вперше, і в Харкові зокрема.

Минулі роки Геннадій Адольфович уже не раз у подібний спосіб піарився, а тому дивуватися немає чому.

 

 

Єдине, що все-таки непокоїть, чому поруч з Гепою на обкладинці цього душевного блокнотика не надрукували його сіамського близнюка Допу (Михайла Марковича Добкіна, хто не в курсі), який також немало спричинився для добра Харкова та харків’ян і є не менш легендарним, – непорозуміння цього міста.

 

 

Читайте також Повернення першої радянської столиці