Керівники окупаційних підрозділів застосовують зброю до бойовиків, які відмовилися йти у бій – розвідка

30 Червня 2016, 11:10

У період 28 та 29 червня зафіксовано випадки загибелі та поранень бойовиків, які відмовилися вступати у бій з українськими військами. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міноборони (ГУР МО).

Причиною конфліктів у лавах окупантів у розвідці назвали втрату мотивації до подальшої участі у збройній агресії Росії на Донбасі.

«29 червня ц.р. за відмову від участі у штурмових діях проти сил АТО командир підрозділу 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ навмисно прострелив ногу підлеглому військовослужбовцю Розачову Олександру Вікторовичу (21.08.1980 р.н.)», – йдеться у тексті.

Повідомляється, що днем раніше в аналогічному випадку один бойовик загинув.

«28 червня ц.р. під час внутрішньої суперечки, що сталась на ґрунті відмови мінометного розрахунку зі складу 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го АК ЗС РФ від виконання завдань щодо обстрілу помешкань мирних мешканців н.п. Павлопіль, Талаківка, Широкине був вбитий військовослужбовець Тимошенко Володимир Сергійович та отримав поранення командир мінометного підрозділу лейтенант Тітаренко Олександр Сергійович (06.06.1973 р.н.)», – додали у зведенні розвідки.

Як повідомлялося, за інформацією ГУР МО, загальні втрати окупантів сягнули понад півсотні осіб за два дні боїв на Донбасі.