Керівників ФІФА звинуватили в отриманні хабарів за підтримку Росії і Катару

11 Травня 2011, 14:03

Цього разу 6 топ-керівників федерації звинувачують у хабарництві та фальсифікації результатів на право проводити у себе Кубків світу з футболу 2018 та 2022 років.

За даними британського видання The Sunday Times, делегатів від Тринідад і Тобаго, Парагваю, Бразилії та Таїланду звинувачують у фальсифікації результатів голосування за господаря Кубку Світу 2018 року, за якими перемогла Росія.

Водночас два делегати Африканських країн (представники Камеруну та Кот-Д’Івуару), за даними The Sunday Times, отримали хабар у розмірі $1,5 млн кожен за підтримку Катару, який в результаті голосування таки виграв право господарювати на кубку Світу 2022.

Колишній Президент ФІФА лорд Трісман у вівторок, 10 травня, подав до суду Англії звинувачення проти чотирьох членів федерації Джека Уорнера, Рікардо Тешейри, Ніколаса Леоса і Вораві Макуді за зловживання становищем та за вплив на результати голосування.

Через постійні корупційні скандали в федерації та зіпсовану репутацію президента виконкому ФІФА Йозефа Блаттера переоберуть наступного місяця.