Керівників чотирьох облавтодорів покарали за порушення дисципліни

11 Квітня 2017, 23:25

У вівторок, 11 квітня, Державне акціонерне підприємство "Автомобільні дороги України" застосувало дисциплінарне покарання щодо директорів Сумського, Закарпатського, Тернопільського та Черкаського облавтодорів. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

"Якщо керівники облавтодорів і надалі будуть нехтувати наказами керівництва компанії, у нас нічого не вийде. Я вже неодноразово зазначав, що свавілля неприпустимо. Якщо хтось не хоче працювати командно, можливо нам не по дорозі", – заявив в. о. голови правління ДАК Артем Гриненко.

За невиконання наказів компанії отримали догани 4 керівника облавтодорів – Сумської, Закарпатської, Тернопільської та Черкаської областей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДАК "Автомобільні дороги України" звільнило з посади директора Полтавського облавтодору Дмитра Осовского за численні фінансові порушення і неефективне управління, що призвело до фактичного банкрутства Полтавського облавтодору. Порушення виявили за результатами роботи контрольно-ревізійної комісії на підприємстві.

Раніше директора державного підприємства "Полтавський облавтодор" Дмитра Осовського звільнили за проведення неякісного та несвоєчасного ремонту доріг. 

96