Керівника інвестиційних проектів Януковича оголошено у розшук

25 Березня 2016, 10:36

У розшук оголошено Владислава Каськіва, а також накладено арешт на його рахунки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на сторінці у мережі Facebook з посиланням на рішення суду.

«Каськів оголошений в розшук. Йому повідомлено про підозру за ч.5 ст. 191 та ч.2 ст. 366 КК України», – написав Аваков.

Також він розповів подробиці справи, через яку почали розшук екс-чиновника.

«Департаментом захисту економіки, спільно з Генпрокуратурою – розслідуваний і доведений для розгляду в суді один з багатьох протиправних епізодів діяльності екс-голови Держкомфінпослуг (за інформацією з відкритих джерел Каськів ніколи не очолював цю установу. Він очолював Держінвестпроект – Ред.) часів Януковича Владислава Каськіва. Йдеться про розкрадання державних коштів в 2012-2013 роках – 7,5 млн грн за укладеним Каськівим договором про надання рекламних послуг з ТОВ «Глорія», як виявилося фіктивних. За рішенням суду, Каськів, який тривалий час ховається за кордоном, оголошений в розшук, на його майно накладено арешт», – написав Аваков і додав, що у розслідуванні перебувають низка інших епізодів, де фігурують значно більші суми коштів.

Нагадаємо, у 2010-2014 Каськів був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. На агентство поклали відповідальність за реалізацію так званих «національних інвестиційних проектів», ініційованих тодішнім президентом Віктором Януковичем. Жоден з проектів не реалізували. Більшість з них закінчилися гучними скандалами, пов’язаними з корупцією.