Керівника державної фіскальної служби однієї з областей упіймали на хабарі

15 Жовтня 2015, 20:32

Правоохоронці затримали на хабарі керівника Головного управління державної фіскальної служби одного з регіонів України. Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

«Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та працівниками МВС України викрито корупційні дії двох керівників Головного управління державної фіскальної служби України одного з регіонів держави», – йдеться у повідомленні.

У четвер, 15 жовтня, було затримано одного з керівників підрозділів цього управління під час одержання ним неправомірної вигоди в розмірі 115 тис. грн., вимагання якої він здійснив спільно із іншим керівником. Вказані кошти одержані за непроведення перевірок у суб’єкта господарювання та невжиття заходів щодо позбавлення ліцензії цього суб’єкту на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Читайте також: Президент відповів на петицію про посилення покарання за хабарництво

«Вживаються заходи щодо встановлення та затримання іншого співучасника цього злочину. Злочинні дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третіх осіб будь-яких дій з використанням наданої йому влади, поєднаному із вимаганням), що передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією», – наголосили в ГПУ.

Наразі проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямованих на встановлення усіх обставин вчинення цього кримінального правопорушення.

Нагадаємо, у Маріуполі на два місяці засудили чиновника, який вимагав гроші за оформлення перепусток.