Керівник Twitter допитають на слуханні комітету Сенату США

25 Серпня 2018, 15:32

Засновник і керівник соціальної мережі Twitter Джек Дорсі відповість на низку запитань під час засідання Комітету Сенату Сполучених Штатів Америки (США) з енергетики та торгівлі. Про це повідомила прес-служба Комітету на сторінці у Twitter.

 

За словами голови Комітету Грега Уолдена, члени комітету поставлять Дорсі низку запитань про те, як компанія перевіряє і керує контентом.

 

"Twitter – це неймовірно потужна платформа, яка може змінити національну дискусію, і для того, щоб щось стало поширеним треба лише один твіт. Коли рішення про дані та вміст здійснюються з використанням непрозорих процесів, американський народ має право висловлювати занепокоєння", – сказав Уолден.

 

Зазначається, що Комітет очікує від Дорсі чесних свідчень, беручи до уваги складність процесів у Twitter і судові позови проти соцмережі.

 

За інформацією деяких ЗМІ, Дорсі також можуть допитати в Комітеті з розвідки. Там з ним хочуть обговорити втручання РФ у вибори президента США.

 

Нагадаємо, соціальна мережа Twitter протягом травня-червня 2018 року заблокувала понад 70 мільйонів акаунтів в рамках кампанії боротьби з ботами і тролями.