Керівник ДУСі пояснив, чому зволікає із продажем надлишкового майна

26 Листопада 2014, 20:55

Держуправління справами не може виконати указ Олександра Турчинова і продати своє майно, бо частина із нього занесена у перелік об'єктів, які не підлягають приватизації. Про це заявив керівник Держуправління справами Сергій Березенко.

Він відповів на заяву спікера парламенту Олександра Турчинова, який обурювався, що ДУС затягнула інвентаризацію і досі не виконала його указу про продаж надлишкового майна.

"По-перше, інвентаризація не може бути швидкою, бо у нас понад 40 об'єктів", – пояснив Березенко.

Але, за його словами, "інвентаризація має чіткий строк – 31 грудня: тоді ми вийдемо і покажемо всі об'єкти, які не беруть участі в забезпечені діяльності президента".

"У словах Турчинова, якого я дуже поважаю, є трошки лукавства, бо частина об'єктів, той самий Житомирський (лікеро-горілчаний завод – ред.), ті самі готелі, включені в перелік об'єктів, які не підлягають приватизації", – розповів Березенко.

"Ми б із задоволенням продали частину об'єктів, навіть під час інвентаризації, але Верховна Рада має їх виключити з того переліку. Ми звертались до парламенту з таким проханням. Дати просто свій наказ чи розпорядження "терміново продайте" – це трошки некомпетентно", – додав він.

Читайте також: ДУСя з приданим