“Казаков” із зони бойових дій на Донбасі вивозять до РФ – Інформаційний опір

26 Грудня 2014, 08:43

Паралельно з прибуттям на Донбас підрозділів російської армії і груп російських найманців, йде процес скорочення чисельності т. зв. «казаков». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє координатор групи Інформаційний опір Дмитро Тимчук.

"В Алчевську і Перевальську організовані пункти по відправці російських «казаков» на територію РФ. Перевезення здійснюється групами на автобусах. Відзначається велика кількість «особистих речей» у осіб, що відбувають до Росії", – пише він.

Водночас, за даними Тимчука, у н.п. Красний Луч тривають роботи з розгортання «перевалочно-евакуаційного госпіталю» для російських військових.

Крім того, т. зв. «спецоперація» терористів з пошуку та знешкодження «українських диверсантів» перемістилася з Горлівки до Єнакієва.

"Вулиці міста посилено патрулюються, на блок-постах влаштовуються повальні обшуки", – йдеться у повідомленні.

Також, за словами Тимчука, серед бойовиків «ДНР» посилено поширюються чутки про домовленості з українською владою щодо амністії.

"За версією терористів, амністія буде поширюватися на певні бандформування, незалежно від кількості і тяжкості злочинів окремих бойовиків", – наголошує Тимчук.

В той же час, у Макіївці поновилися конфлікти між прибулими з РФ найманцями-кавказцями («кадировцями») та місцевими бойовиками.

"Під час конфліктів зафіксовано кілька випадків застосування стрілецької зброї, є поранені з обох сторін", – повідомив координатор Інформаційного опору.

Нагадаємо, Тимчук також повідомляв, що попри "мирні переговори" терористи продовжують обстріли позицій українських військових, хоча кількість вогневих ударів скоротилася.