Катеринчук заявляє, що новий керівник компанії-орендодавця не впускає його партійців до офісу

17 Лютого 2011, 17:47

“Дирекція ВАТ “Інтурс-Київ” силою не допускає співробітників апарату партії через центральний вхід, а всі інші входи заварено металевими ґратами в буквальному значенні цього слова”, – сказано в ньому.

При цьому депутат зазначив, що оренда цього приміщення є правомірною й підкреслив, що її оплату здійснено на два роки вперед.

З його слів, відмова пускати членів партії в приміщення виходила від нового керівника компанії-орендодавця “Інтурс-Київ”. При цьому його прізвище не повідомляється.

Катеринчук припустив, що перешкоджання використанню цього офісу пов’язано з опозиційною діяльністю Європейської партії.

11 січня європейський комісар з питань розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що Європейський Союз сподівається на те, що влада України не буде застосовувати карне законодавство в політичних цілях.

Органи прокуратури порушили 20 кримінальних справ проти вищих посадових осіб діючого й попереднього Кабінету Міністрів в 2010 році.

На початку лютого президент Європарламенту Єжи Бузек під час телефонної розмови з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко заявив, що в Україні відбувається вибіркове застосування кримінального правосуддя владою.

За даними Агенства з розвитку інфрастуктури фондового ринку України, 94% акцій ВАТ “Інтурс-Київ” належить державі.