Катастрофа лайнера EgyptAir: у Середземному морі виявили зону з уламками A320

16 Червня 2016, 10:20

Екіпаж дослідного судна John Lethbridge, задіяного в пошуках уламків пасажирського літака авіакомпанії EgyptAir A320 в Середземному морі, визначив основні місця, де перебувають уламки лайнера. Про це інформує агентство АР.

Крім цього, єгипетський комітет з розслідування авіакатастрофи, повідомив, що вдалося отримати знімки частини уламків, які опинилися між узбережжям Єгипту і грецьким островом Крит.

Наступним кроком має стати складання карти місцезнаходження уламків, додали в комітеті.

Нагадаємо, що 19 травня лайнер Airbus 320 єгипетської авіакомпанії EgyptAir зник із радарів диспетчерів. Перед цим літак зробив поворот на 90 градусів вліво, потім на 360 градусів вправо і опустився з висоти 11 582 м до 3 048 м, а потім зник.

На борту єгипетського лайнера перебували 66 осіб, із них – 56 пасажирів. Серед них були 30 громадян Єгипту, 15 громадян Франції і представники ще 10 країн.

На початку червня французький корабель Laplace засік сигнал однієї з двох «чорних скриньок» лайнера. Однак минулого тижня єгипетські слідчі заявили, що час на пошуки «чорних скриньок» закінчується, оскільки через два тижні їхні батареї розрядяться, і вони припинять передавати радіосигнали.

АР зазначає, що раніше міністр цивільної авіації Єгипту Шериф Фатхі заявляв, що терористичний акт є більш імовірною причиною катастрофи літака A320, ніж технічні неполадки. Однак доказів на користь версії про тероризм поки немає, і жодне угрупування не брало на себе відповідальність за катастрофу єгипетського літака.