Катастрофа Іл-76 на Донбасі. В літаку був родич найманця із групи “Вагнера”

29 Грудня 2017, 16:52

Серед загиблих десантників літака Іл-76, до знищення якого в 2014 році причетна група "Вагнера", був близький родич самого "вагнерівця". Про це заявив керівник Служби безпеки України Василь Грицак.

За його словами, СБУ продовжує роботу зі встановлення причетності членів "ПВК Вагнера" до військових злочинів на території України та інших держав.

"На сьогоднішній день нами встановлені вже понад 2 тисячі осіб", – уточнив він.

"Ви пам'ятаєте збитий Іл-76 над Луганським аеропортом у червні 2014 року, коли загинуло 40 десантників і 9 членів екіпажу? Серед загиблих був і командир відділення 25-ї Дніпровської повітряно-десантної бригади ЗСУ старший солдат Олег Ліфінцев, родом з Каховки. Ми встановили, що його родич Олексій Ліфінцов – зрадник України з Севастополя, проходить службу в "ПВК Вагнера" і обіймає посаду командира мінометної батареї, його особистий номер М1184", – розповів Грицак.

Читайте також: СБУ оприлюднила нові докази злочинів групи "Вагнера" на Донбасі

Він запевнив, що в української спецслужби є документальна інформація, що частина "вагнерівців" майже щодня влітку 2014 року обстрілювали Луганський аеропорт.

"Ми встановлюємо ступінь спорідненості цих людей, але можу сказати, що це близький родич, і, уявіть собі, десантник був в Іл-76, а його родич служить в ПВК", – підсумував Грицак.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року бойовики в Луганську збили літак Іл-76, який заходив на посадку. В результаті трагедії загинули 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців. Прокуратура розцінила дії бойовиків як теракт.