Каськів запевняє, що готовий піти у відставку

29 Листопада 2012, 14:02

"Думаю, що такі розмови природні", – прокоментував він поширення інформація про його можливу відставку.

"Якщо це (відставка – Ред.) сприятиме реалізації проекту – які питання? Для мене взагалі будівництво LNG-терміналу – це не питання моєї долі, це стратегічне питання для України, яке не реалізовувалося 20 років. Усе, що заважає реалізації проекту, я готовий зняти", – сказав Каськів.

Нагадаємо, 26 листопада Україна підписала з компаніями Excelerate Energy LLC (США) і Gas Natural SDG, SA (Іспанія) угоду про співпрацю щодо реалізації національного проекту "LNG термінал".

Як уточнював тоді журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, у компанії Excelerate Energy LLC планувалося орендувати плавучий завод із регазифікації скрапленого газу, а компанія Gas Natural SDG, SA (Іспанія) повинна була виступити інвестором реалізації проекту.

Проте за декілька годин після підписання договорів компанія Gas Natural SDG спростувала свою участь у проекті, заявляючи, що підписант угоди з іспанської сторони не є представником компанії.

При цьому сам підписант – Джорді Бонвеі – пізніше визнав, що дійсно не мав повноважень підписувати будь-які угоди від імені компанії.

Позначки: