Держінвестпроект планує до кінця року провести 54 заходи в Україні за її межами. Графік та місце проведення визначається окремо.
Всього має бути проведено 15 круглих столів, три конференції, 15 презентацій, 20 прес-конференцій і одна презентація нацпроектів. Роль організатора полягає в підборі місця проведення заходу, виготовленні плакатів і роздаткових матеріалів (флешки, ручки, блокноти), технічному забезпеченні, організації синхронного перекладу і кава-пауз.
Раніше Держінвестпроект за 11,90 млн грн. замовив проведення.
Як повідомлялось, попереднє турне світом керівника Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів не мало позитивного ефекту і виявилося не таким гучним, як він про це розповідав.
Зокрема, Каськів назвав роуд-шоу інвестиційного потенціалу України в Токіо «успіхом, що перевершив сподівання»: «У нас понад 3,5 тис. публікацій у світових медіа».
Але ні американська версія Google, ні прямий пошук на сайтах видань Financial Times, Wall Street Journal, The New York Times тощо не знаходив жодних матеріалів про подорож посадовця світовими столицями. А адвокатська фірма «Арцінгер», яка організовувала роуд-шоу, так і не спромоглася показали переліку публікацій, які вони мали розмістити в ЗМІ.
У самому Держагентстві з інвестицій після тривалих суперечок надали список статей, що ними так вихвалявся Каськів.
Однак більша частина з них виявилася звичайним перекладом українських матеріалів на англомовних версіях вітчизняних інтернет-ресурсів. Чи не єдина публікація в провідному іноземному медіа про українські нацпроекти – на сайті агентства Bloomberg, і йдеться в ній про те, що в України немає грошей на будівництво LNG-термінала.
На рекламне турне Каськів 15 містами світу обійшлося платникам податків у 12 млн грн.
За даними Держінвестицій, минулого року на його діяльність з держбюджету було направлено 1,048 млрд грн, з них освоєно 391 млн. грн.
2011 року Каськів заявляв, що планує залучити у 2012 році $10 млрд інвестицій, але вже у травні 2012 жалівся, що його відомство погано фінансують з держбюджету.
Читайте також: Національні проекти України: здебільшого зловживання, прикриті порожніми обіцянками