Каноїст Чебан завоював для України друге “золото” на Олімпіаді в Ріо

18 Серпня 2016, 15:33

Український каноїст Юрій Чебан виборов "золото" на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро у веслуванні на каное-одиночці.

У фінальному заїзді на дистанції 200 м він показав найкращий результат (39.279).

Таким чином Чебан став дворазовим олімпійським чемпіоном – на Олімпіаді-2012 він також завоював золоту медаль.

Президент України Петро Порошенко вже привітав українського спортсмена з перемогою на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, Україна на Олімпіаді в Ріо завоювала вже вісім медалей (включно з Чебаном). Гімнаст Олег Верняєв виграв першу золоту медаль для України на Іграх, а також виграв срібну медаль у багатоборстві. Ще "срібло" вибороли стрілець Сергій Куліш, жіноча команда з фехтування на шаблях і борець Жан Беленюк. "Бронза" – у шаблістки Ольги Харлан та стрибуна у висоту Богдана Бондаренка.