Кандидатуру на посаду голови Укртранснафти передали на затвердження уряду

27 Жовтня 2015, 12:57

Номінаційний комітет схвалив призначення Миколи Гавриленка генеральним директором компанії Укртранснафта. Про це повідомили з посиланням на співрозмовника в НАК "Нафтогаз України".

"Комітет схвалив кандидатуру. Тепер голова Нафтогазу може подавати Гавриленка на Кабмін", – сказав він.

Відомо, що Микола Гавриленко був акціонером мережі автозаправок «Вік-Ойл» до того як у 2010 році корпорація ТНК-BP придбала 100% пакет акцій компанії.

Як повідомлялося, конкурентом Гавриленка у фіналі конкурсу був грузинський депутат Коба Накопія.

Нагадаємо, СБУ оголосила в розшук екс-директора «Укртранснафти» Лазорка.

Також повідомлялося, в Укртранснафті призначили нового тимчасового керівника Романа Сидорака 22 квітня.

Нагадаємо, з компаніями Укрнафта та Укртранснафта пов’язані кілька нещодавніх скандалів. Так, ввечері 19 березня олігарх Ігор Коломойський в супроводі озброєних людей прибув в офіс компанії Укртранснафта, який пізніше був узятий під охорону київською міліцією.

20 березня Порошенко оголосив догану Коломойському за нецензурні висловлювання на адресу журналіста Сергія Андрушка під офісом Укртранснафти.

Увечері 22 березня озброєні люди заблокували будівлю Укрнафти, а навколо неї був споруджений металевий паркан. Коломойський пояснив ці дії "захистом від рейдерства".

Пізніше Порошенко звільнив Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Також нагадаємо, що до 10 квітня "Укртранснафта" мала оплатити Коломойському 75 мільйонів гривень за зберігання нафти на його потужностях.