Кандидатка у президенти Франції Марін Ле Пен зробила скандальну заяву щодо Криму

3 Січня 2017, 16:41

Кандидатка у президенти Франції від партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що анексія Росією українського півострова Крим «не була незаконною», на противагу позиції, яку займає Європа і США. Про це йдеться в матеріалі Le Figaro, підготовленому агентством AFP.

«Я абсолютно не вірю в те, що там мала місце незаконна анексія: був проведений референдум, жителі Криму висловили бажання приєднатися до Росії», – сказала глава правої партії на каналі RMC і BFMTV.

«Крим, стратегічно важливий півострів у Чорному морі, був анексований Росією в березні 2014 роки після військового втручання, після якого був референдум про приєднання, викритий Києвом і країнами Заходу як незаконний», – йдеться в коментарі.

Крім того, Марін Ле Пен виступила за встановлення «стратегічних відносин» між Францією і Росією в рамках боротьби проти угруповання «Ісламська держава», йдеться у статті передає Le Figaro.

У Службі безпеки України заявили, що за таку заяву Ле Пен можуть заборонити в'їзд в Україну.

Нагадаємо, французькі банки відмовилися фінансувати президентську кампанію Марін Ле Пен. Гроші в розмірі €6 млн на свою передвиборну кампанію вона візьме у фонді свого батька.

Раніше суд визнав банкрутом московський «Перший чесько-російський банк» (ПЧРБ), який кредитував французьку партію «Національний фронт» на чолі з Марін Ле Пен.

96