Канадські військові розгорнули в Україні батальйонний оперативний центр

13 Березня 2018, 14:27

В Одесі у рамках військової навчальної місії UNIFIER розгорнули батальйонний оперативний центр Збройних сил Канади. Про це повідомляє прес-центр Міноборони України.

 

Наголошується, що організований презентаційний курс, пов'язаний з роботою даного центру під час проведення операцій.

 

 

"Військовослужбовці ЗС Канади зі складу навчально-тренувальної місії операції UNIFIER організували у Військовій академії (м. Одеса) презентаційний курс, пов'язаний з роботою тактичного оперативного центру батальйонного рівня під час проведення операцій і залучення його до процесу планування", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 26 січня в Україну прибули додаткових 50 канадських військових у рамках військової навчальної місії "Операція UNIFIER". За словами очільника канадської військової місії в Україні, підполковника Крістофера Рівза, після прибуття військових інструкторів місія стала найчисельнішою з початку своєї роботи в Україні.

 

18 січня генерал-губернатор Канади  Жулі Пайєтт заявила, що Оттава підтримує суверенність, безпеку та територіальну цілісність України. Вона також зазначила, що Канада буде надавати гуманітарну допомогу людям, які постраждали від агресії на сході України.

 

Як повідомлялось, у березні міністри національної оборони Канади Гарджит Сінґг Саджан і закордонних справ країни Христя Фріланд вирішили продовжити навчальну місію Збройних сил Канади в Україні ще на два роки, до кінця березня 2019 року.  Завдяки програмі, відомій як «Операція UNIFIER», Збройні сили Канади забезпечують військове навчання і допомогу в розбудові можливостей особовому складові Збройних сил України на підтримку зусиль України у збереженні її суверенітету, безпеки і стабільності.