"Ми не розглядаємо можливість нашої присутності у Сирії", – зауважив канадський очільник.
За його словами, канадські військові проводять операції на півночі Іраку і Латвії.
"У Сирії ми надаємо гуманітарну допомогу, працюємо на політичному та дипломатичному фронтах, аби спробувати знайти вирішення конфлікту", – підкреслив він.
Нагадаємо, 12 квітня Велика Британія заявила, що готується до завдання ударів по Сирії, зокрема, у повну боєготовність приведено її літаки на військовій базі на Кіпрі. Розгортання авіації почалося на військово-повітряній базі Британії Акротірі на півдні острова. Відомо, що на авіабазі перебувають вісім винищувачів-бомбардувальників Panavia Tornado, оснащених крилатими ракетами.
Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей готова санкціонувати участь Лондона в ударі по Сирії без згоди парламенту. Мей не збирається затримувати президента США Дональда Трампа, тому має намір уникнути затримки, яка може бути викликана узгодженням цього питання в парламенті.
Також Мей під час телефонної розмови з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом заявила, що Лондону необхідно більше доказів для військової відповіді на хімічну атаку у сирійському місті Дума.
Як повідомлялося, 8 квітня на лікарню сирійського міста Дума, яке розташоване у районі Східної Гути, впала так звана "хлорна бомба", від якої щонайменше 1000 цивільних постраждали від задухи та 150 загинули. Зокрема, відповідальність за хімічні напади приписують режиму Асада та його прибічниками, а саме Росії та Ірану. Так, міжнародна спільнота скликала екстрене засідання Радбезу ООН, щоб завадити наступним можливим атакам.