Канада висловила підтримку територіальній цілісності України

18 Січня 2018, 16:06

Генерал-губернатор Канади Жулі Пайєтт заявила, що Оттава підтримує суверенність, безпеку та територіальну цілісність України. Про це вона сказала в четвер, 18 січня, у ході візиту до Львову, передає прес-служба президента України.

"Канада є на передовій серед міжнародної громади щодо надання допомоги Україні. Тому, що для нас найважливіше те, що ми маємо спільне – ми поділяємо повагу до демократії, прав людини і верховенства права. Саме за це ми виступаємо як люди і як народ, і саме тому ми співпрацюємо разом", — заявила вона.

 

Пайєтт також зазначила, що Канада буде надавати гуманітарну допомогу людям, які постраждали від агресії на сході України.

 

"Наша країна залишиться дуже близьким союзником, включаючи цей рік, протягом якого ми будемо головувати у Великій сімці. Ми продовжуватимемо співпрацювати з українцями, щоб досягти цієї мети і ми будемо надавати допомогу, щоб Україна могла проводити інституційні реформи і досягти економічного зростання", — додала вона.

 

Як повідомлялося напередодні, міністри оборони Канади та США Харджит Саджан та Джеймс Меттіс заявили про продовження підтримки України у захисті її територіальної цілісності.