Канада почала переговори щодо вільної торгівлі з Мексикою, Перу, Чилі та Колумбією

23 Жовтня 2017, 08:09

Канада почала переговори про запуск вільної торгівлі із країнами-членам Тихоокеанського альянсу, до якого входять Чилі, Мексика, Перу та Колумбія. Про це повідомляється у заяві міністерства міжнародної торгівлі Канади.

"Угода про вільну торгівлю із Тихоокеанським альянсом дає у перспективі можливість модернізувати й вдосконалити наші чинні двосторонні угоди із усіма чотирма державами-членами Тихоокеанського альянсу, розширити ключові аспекти цих угод, а також включити до них прогресивні торговельні елементи, такі як: гендер, трудові стандарти, навколишнє середовище і середні та малі підприємства", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перший раунд перемовин між Канадою та Тихоокеанським альянсом пройде 23-27 жовтня у колумбійському місті Калі.

"Це – стратегічна можливість для Канада просунути свій прогресивний й диверсифікований торговельний порядок денний на ключових ринках, що розвиваються, й надіслати чіткий сигнал світові стосовно важливості вільної торгівлі для пришвидшення економічного зростання і процвітання", – наголосили у заяві.

Також у міністерстві міжнародної торгівлі Канади зауважили, що минулого року торгівлю між країнами-членам Тихоокеанського альянсу і Канадою досягла 48 млрд дол.

Як повідомлялось, США, Канада та Мексика вирішили домовитись про нові умови Північноамериканської угоди про вільну торгівлю, які мають узгодити вже 2017 року.