Канада підтримала ініціативу України щодо розміщення миротворців ООН

20 Вересня 2017, 13:16

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила про повну підтримку ініціативи України щодо розміщення миротворчої операції ООН на окупованій території Донбасу. Про це вона повідомила 19 вересня під час зустрічі з головою українського МЗС Павлом Клімкіним у рамках загальних дебатів 72-ї сесії Генасамблеї ООН, передає прес-служба МЗС України.  

Так, очільниця канадського міністерства відзначила, що така можлива місія має діяти на усій території ОРДіЛО, у тому числі уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

Також Фріланд висловила солідарність з Україною в умовах російської агресії та порушила питання лібералізації візового режиму для українців.

При цьому міністри обговорили стан підготовки робочого візиту Президента України до Канади 22-23 вересня.

Як повідомлялось, Петро Порошенко також обговорив з віце-президентом Єврокомісії – високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні розміщення миротворців ООН на Донбасі. 

Нагадаємо, що канцелрка Німеччини Ангела Меркель заявила, що миротворці ООН повинні мати доступ до всієї території Донбасу.