Канада передала українським військовим понад півсотні “Фордів”

18 Березня 2019, 13:05

Представники навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» від Збройних сил Канади передали 56 одиниць автомобільної техніки "Форд" для потреб підрозділів військової служби правопорядку ЗСУ. Про це у понеділок, 18 березня, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу Міноборони.

 

 

“Ми закупили 56 автомобілів Ford різних модифікацій, які дозволятимуть виконувати широкий спектр завдань — починаючи від перевезення особового складу підрозділів, здійснення патрулювання, позашляховиків підвищеної прохідності. Частина переданої техніки залишиться у Львові і використовуватиметься в інтересах навчального центру ВСП”, — цитує офіцера військової поліції ЗС Канади Берні Карона прес-служба Міноборони.

 

Як зазначається, відтепер українські військові правоохоронці матимуть більш сучасну автомобільну техніку, адже усі автомобілі — 2018 року випуску.

 

Водночас начальник 25 навчального центру ВСП ЗСУ Олег Керницький наголосив, що допомога з Канади значно підсилить можливості українських підрозділів.

 

“Маємо чотири марки автомобілів: 10 мікроавтобусів Ford Transit для перевезення особового складу, повнопривідні Ford Ranger для потреб підрозділів спецпризначення, які виконують завдання з протидії диверсіям і терористичним актам”, – зазначив він.

 

 

За інформацією прес-служби, у навчальному центрі ВСП залишаться 14 одиниць нової автомобільної техніки, решта військово-технічної допомоги від уряду Канади буде розподілена між структурними підрозділами. Техніку отримають підрозділи Територіальних управлінь ВСП ЗС України.

 

Як повідомляли, Канада у п'ятницю, 15 березня, розширила санкції проти Росії через атаку на українські кораблі в Керченській протоці та захоплення українських моряків в полон.