Кадиров запрошує українських бізнесменів працювати у Чечні

3 Грудня 2010, 15:47

«Відновлення взаєморозуміння між керівництвом України і РФ, відродження атмосфери добросусідства і співпраці у відносинах двох держав – на користь наших народів», – заявив Кадиров у коментарі УНІАН.

Відповідаючи на запитання про скандал, що розгорівся у грудні 2009 року (щодо негативних заяв президента Чечні про Україну – Ред.), Кадиров відзначив, що ніколи не ставив під сумнів незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.


«Я керую республікою, яка пережила дві страшні військові кампанії, руйнівні наслідки яких ми ліквідовуємо дотепер. Такої трагедії я не можу побажати жодному народу», – відзначив президент Чечні.


На його думку, державному керівництву України і РФ «вистачило сили, мужності, мудрості і відповідальності», щоб подолати зовнішній тиск і відродити традицію добросусідства.


Кадиров переконаний, що 2011 року міждержавні відносини вийдуть на якісно новий рівень. «Наша дружба буде підкріплена конкретними проектами взаємовигідної співпраці», – сказав він.


Глава Чечні запропонував українським інвесторам і підприємствам взяти участь у відновлювальних будівельних проектах у республіці.


«У нас є багато угод із зарубіжними інвесторами, які хочуть вкласти кошти у наші проекти. На даний час багато проектів вже реалізуються. Ми розглядатимемо кожну пропозицію, що надійшла до нас», – підкреслив Кадиров.


Р.КАДИРОВ розповів, що згідно з планами уряду Чеченської Республіки, 2011 рік стане переломним для економіки. Буде завершене відновлення всіх зруйнованих у військовий період об`єктів, розпочнеться реалізація планів розвитку курортно-туристичного господарства. Зокрема, у гірських районах республіки розпочнеться будівництво гірськолижних курортів світового класу. У Грозному планується спорудити найбільший у СНД культурно-розважальний комплекс з аквапарком і цирком на півтори тисячі глядачів. У Шалінському районі заплановане будівництво трьох постійно діючих дитячих оздоровчих таборів.


Президент Чечні запросив українських бізнесменів до участі у цих і багатьох інших проектах.