Каддафі відмінив у Лівії всі податки та імпортне мито на товари першої необхідності

7 Березня 2011, 12:24

Таке рішення прийняте "з нагоди великих перемог Лівії над бандами терористів", повідомляє "Лента.Ру" з посиланням на агентство Reuters.

Раніше державне телебачення Лівії повідомило, що озброєні формування, лояльні Муаммару Каддафі, відбили у повстанців міста Рас-Лануф Місрата і Тобрук на сході країни. Лівійська опозиція і кореспонденти західних ЗМІ спростували це повідомлення.

Варто зауважити, що Тобрук розташовується на схід від міста Бенгазі, де базується тимчасовий альтернативний уряд Лівії що оголосив себе єдиним законним органом влади в країні.

В неділю, 6 березня, повстанці визнали, що їм довелося відступити з прибережного міста Бін Джавад, яке знаходиться в 40 кілометрах на захід від Рас-Лануфа.

При цьому опозиціонери оголосили Рас-Лануф останньою лінією оборони. В околицях міста продовжуються сутички продолжаются повстанців з прибічниками Каддафі.

Як повідомлялось, 6 березня ЄС направивдо Лівії першу з початку конфлікту міжнародну місію.

Нагадаємо, санкції стосовно керівництва Лівії ввелитакож США та Рада Безпеки ООН. Крім того, 2 березня Генеральна асамблея ООН проголосувала за тимчасове виключення Лівії з Ради ООН з прав людини.

У той же час Лівійська влада звернулася до ООНіз закликом призупинити дію санкцій проти керівництва країни, введених у зв'язку з актами насильства щодо опозиціонерів.