Каддафі: Правити світом будуть чорні

Світ
24 Березня 2011, 17:53

І це мабуть також правда. Бо в кожному жарті є лише доля жарту. Якби там не було, але вивчаючи колись період одіозного правителя Лівії, дослідникам стовідсотково доведеться вичитати на зубок його «Зелену Книгу» – дивовижну суміш всього: ідеологій, концепцій, суджень і навіть снів.     

Мало того «Зелену Книгу» варто починати читати вже зараз, аби принаймні спробувати зрозуміти, що відбувається в голові цієї людини, що вона намагалась довести іншим і чому вона так вперто чіпляється за життя. Всього зрозуміти звісно не вдасться, та й мабуть не треба. Але прослідкувати певну іронію долі буде цікаво.

Тижденьпропонує лише деякі витяги з творіння Каддафі. Безумовно, вони вирвані з контексту і не можуть повноцінно відобразити світогляду автора, і подаються лише для того, щоб підігріти інтерес. Людям без почуття гумору читати не варто.

Жінка – це людина

Жінка – людина. Чоловік – теж людина. Це безперечна і безсумнівна істина. Отже, жінка та чоловік в однаковій мірі люди і робити відмінності між ними як людьми – це явна і нічим не виправдана несправедливість. Жінка, як і чоловік, їсть і п'є, ненавидить і любить, мислить, вчиться і розуміє. Жінці, як і чоловікові, потрібен дах над головою, одяг і засіб пересування. Жінка, як і чоловік, переживає почуття голоду і спраги, як і чоловік, жінка живе і вмирає.

Тенденція позбавити жінку її природної ролі матері і замінити її як матір яслами кладе початок відмови від гуманного, людського суспільства і перетворення його на біологічне суспільство, яке живе штучним життям. Відділення дітей від своїх матерів і утримання їх у яслах перетворює їх на подобу курчат, причому самі ясла можна порівняти з птахоферм, де відгодовують інкубаторських курчат.

Рівність між жінкою і чоловіком в перенесенні ваги, коли жінка перебуває у стані вагітності, – свавілля і жорстокість. Рівність між ними в дотриманні посту і пов'язаних з ним труднощів у період, коли жінка годує, – свавілля і жорстокість. Рівність між ними під час виконання брудної роботи, згубної для жіночої краси, несумісної з жіночністю – свавілля і жорстокість. Навчання жінки професії, прирікає її на працю, що суперечить її природі, – також свавілля і жорстокість. Чоловік і жінка рівні в усьому, що стосується людських відносин.

Всі існуючі нині суспільства бачать у жінці тільки товар. Схід розглядає її як предмет купівлі-продажу, Захід ж відмовляється визнавати в ній жінку.

Питання не в тому, повинна чи не повинна працювати жінка. Подібна постановка вульгарна і абсурдна, оскільки суспільство зобов'язане забезпечити роботою всіх своїх здатних до праці членів, будь то чоловіки або жінки. Справа в тому, що кожен повинен виконувати таку роботу, яка йому підходить, і не повинен здушуватись виконувати невідповідну для себе роботу.

 Black power

Поневолення чорної раси білою расою було останнім етапом в історії рабства. Пам'ять про це збережеться у свідомості чорного людини до тих пір, поки він не зрозуміє, що повністю відновив свої права.

Нині настає період панування чорної раси.

Із соціальної точки зору, чорна раса нині перебуває у вкрай відсталому стані. Однак ця відсталість сприяє чисельній перевазі чорної раси, оскільки низький рівень життя позбавив чорних можливості використовувати кошти, що обмежують дітонародження. Крім цього, в силу відсталості громадських звичаїв чорним невідомі обмеження в сфері шлюбних відносин, що веде до необмеженого зростання чорного населення. У той же час інші раси внаслідок регулювання дітонародження і чинного законодавства про шлюб чисельно скорочуються. Це також наслідок їх постійної зайнятості на противагу чорним, провідним дозвільний спосіб життя в атмосфері вічної волі.

Освіта – необовязково

Обов'язкове навчання, яким похваляються держави світу, які зуміли нав'язати його молоді, є засобом придушення свободи, придушення природних здібностей людини.

Нав'язувати людям вивчення певних предметів – диктат.

Невігластву прийде кінець, коли все буде представлено в правдивому світлі, коли кожна людина буде мати можливість пізнавати істину доступним для себе шляхом.                      

Бокс як варварство

Спорт може бути індивідуальним, подібно молитві, яка твориться людиною на самоті, навіть у закритій кімнаті, або колективним, коли спортивні ігри проводяться на відкритих майданчиках, подібно до того, як масові молитви відбуваються в храмах.

Кочові народи не знають театру і видовищ, тому що життя їх гранично суворе, заповнене працею, вони серйозно сприймають життя, їм смішні всякі імітації життя. Ці люди не дивляться спортивні змагання, а віддаються радощам масової участі в них, тому що вони відчувають стихійну потреба брати участь у таких виступах самим.

Бокс і різні види боротьби свідчать, що людство ще не остаточно позбулося пережитків варварства. Однак коли людина підніметься на більш високу ступінь цивілізації, це неминуче станеться. Дуелі на пістолетах, а до цього принесення людських жертв теж були звичайними явищами в житті людського суспільства. Але ось вже сотні років, як ці варварські явища зникли без сліду. Тепер люди з усмішкою і збентеженням згадують, що вони колись займалися такими речами. Те ж саме відбудеться через десятки або сотні років з боксом і боротьбою.

Партії як племена

Головна політична проблема людського суспільства – це проблема знаряддя влади».

Навіть сімейні конфлікти нерідко породжені цією проблемою .

Всі існуючі нині в світі політичні системи є породженням боротьби за владу між знаряддями правління – будь то мирна або збройна боротьба класів, кланів, племен, партій або просто окремих осіб. Переможцем у ній завжди виходить знаряддя правління – окрема особа, група людей, партія, клас, переможеним ж завжди виявляється народ, то є справжня демократія.

Парламенти становлять основу існуючої традиційної сучасної демократії, але представництво народу в парламентах є обманом, а парламентаризм – це хибне вирішення проблеми демократії.

Основне призначення парламенту – виступати від імені народу, що саме по собі не демократично, оскільки демократія означає владу самого народу, а не владу тих, хто виступає від його імені. Сам факт існування парламенту означає владу без народу.

Парламенти стали узаконеним бар'єром, що заважає народу здійснювати свою владу, відсторонили маси від участі в політиці і монополізували їхню владу. Народу залишено чисто зовнішнє фальсифіковане прояв демократії – право на стояння в довгих чергах до урн на виборчих дільницях.

Партія – це плем'я сучасної епохи, це – клан. Суспільство, яким править одна партія, нічим не відрізняється від суспільства, яким править одне плем'я або один клан, оскільки партія, яка, як сказано вище, представляє погляди однієї частини народу, інтереси одного шару суспільства, одну ідеологію або одну територію, становить, як плем'я або клан, в порівнянні з цілим народом меншість, – має єдині інтереси або єдину кланову ідеологію.

Референдум – фальсифікація демократії. Ті, хто каже «так», і ті, хто каже «ні», на ділі не висловлюють своєї волі, а приречені сучасною демократією на мовчання. Вони можуть сказати лише одне слово – «так» чи «ні». Це найбільш жорстока і нещадна форма диктаторського режиму.