Кабмін затвердив склад правління публічного акціонерного товариства “Укрзалізниця”

7 Жовтня 2015, 17:14

Кабінет Міністрів України на засіданні 7 жовтня затвердив склад правління ПАТ "Українська залізниця", до якого увійдуть іноземні представники, повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Реформа "Укрзалізниці" рухається далі. Сьогодні Кабмін призначив правління нового ПАТ "Українська залізниця". У вищому керівництві нової компанії будуть жінки та іноземці", – написав він на своїй сторінці в мережі Facebook, не уточнюючи складу правління.

Як повідомлялося, на початку вересня 2015 року німецький фахівець із розвитку залізничного сполучення Штефан Хофсаес (Stefan Hofsaess) став радником Пивоварського.

"Наше співробітництво з Мінтрансом Німеччині триває. Ми рівняємося на наших європейських колег та їхній досвід. У нашій команді буде чоловік, який працював над проектами розвитку залізничного сполучення і метро по всьому світу: від швидкісного залізничного сполучення в Нідерландах і Пекіні до підземки в Пуерто-Ріко. Я маю на увазі німецького експерта Штефана Хофсаеса, який став моїм радником", – зазначив міністр.

Крім того, на початку жовтня міністр повідомив, що ще один німецький фахівець Карстен Манке (Carsten Mahnke) також став його радником.

"До команди реформаторів "Укрзалізниці" приєднався ще один німецький експерт Карстен Манке, який віднедавна є моїм радником, – це не просто юрист із міжнародного права з 19-річним досвідом. Він вже 14 років консультує державні установи різних країн світу з питань боротьби з корупцією, відповідності законодавству та іншим внутрішнім та зовнішнім вимогам і нормам (compliance). Саме в цьому напрямі він допомагатиме і "Укрзалізниці", – зазначив Пивоварський.

Нагадаємо, 28 вересня Кабмін затвердив статут Укрзалізниці як публічного акціонерного товариства.