Кабмін затвердив план пріоритетних дій на 2020 рік

9 Вересня 2020, 14:52

На черговому засіданні Кабінету міністрів України затвердили План пріоритетних дій уряду на 2020 рік. Уряд назвав кроки для реалізації реформи державного управління. Про це 9 вересня повідомив у Telegram-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

 

Серед пріоритетних дій:

  • Розроблення та подання Кабміну законопроекту про зміни до законів "Про центральні органи виконавчої влади та "Про Кабінет Міністрів України". Мова йде про удосконалення організації та порядку функціонування Кабміну та ЦОВВ (Центрального органу виконавчої влади).
  • Для встановлення єдиних вимог до нормопроектування та вирішення колізійних питань розроблення та подання Кабміну законопроекту "Про нормативно-правові акти".
  • Для запровадження сучасних стандартів підготовки проектів рішень та залучення зацікавлених осіб до їх підготовки розроблення та подання Кабміну законопроекту "Про публічні консультації".
  • Для зосередження Кабміну та ЦОВВ на реалізації ключових та властивих їм функцій і припинення розгляду урядом відомчих, операційних та технічних питань розроблення та подання Кабміну законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо позбавлення КМУ невластивих повноважень".

 

Нагадаємо, що в Україні спостерігається зниження рівня довіри до органів влади. Про це свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова та Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва», проведене з 3 по 9 липня 2020 року.

Позначки: