Кабмін затвердив двох новообраних членів НАЗК

16 Березня 2016, 17:46

Кабмін затвердив Руслана Рябошапку і Руслана Радецького членами Національного агентства з запобіганню корупції. Це питання було поставлене на голосування на позачерговому засіданні уряду в середу під керівництвом прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і був підтриманий необхідною більшістю з урахуванням голосу самого глави уряду.

Як відомо, НАЗК зобов'язане проводити перевірку електронних декларацій чиновників "на підставі інформації, отриманої від фізичних та юридичних осіб, засобів масової інформації та інших джерел, про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей".

Раніше повідомлялося, що членами Національного агентства з запобіганню корупції обрані Руслан Рябошапка Руслан Радецький, тепер агентство може почати роботу.

Нагадаємо, у ніч на 15 березня комісія з відбору кандидатів на посади в НАЗК не змогла дійти згоди стосовно одного з кандидатів, що призвело до блокування конкурсу. 

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з комісією закликав проголосувати і призначити двох членів НАЗК, оскільки це залишається останньою невиконаною вимогою для введення Європейським Союзом безвізового режиму для українців.

Позначки: