Кабмін запустив сайт про тарифи та субсидії

30 Серпня 2016, 13:31

Кабінет міністрів запустив сайт, на якому зібрано інформацію про розрахунок тарифів, а також можливих комунальних субсидій для громадян України. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Сьогодні ми запустили http://teplo.gov.ua/ – сайт, який дає відповіді на найбільш поширені в суспільстві питання. Чому зросли тарифи? Як формується ціна на газ? Для чого потрібні субсидії? Як зменшити комунальні платежі?", – написав Гройсман.

Прем’єр також запевний, що уряд надасть допомогу у сплаті ЖКП усім, хто її потребує.

"Наголошую: ніхто не залишиться один на один з новими рахунками на газ, тепло, воду і світло. Кожен, хто потребує допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, її отримає. Уряд подбав, щоб перехід на нові справедливі тарифи на житлово-комунальні послуги був менш відчутним для більшості українців", – йдеться в повідомленні.

Крім того, Гройсман повідомив, що на сайті є калькулятор комунальних платежів і субсидій.

"Введіть дані своєї квартири і тарифи свого міста і дізнайтеся, скільки при оформленні субсидії становитимуть ваші комунальні витрати, а скільки за вас заплатить держава. Все просто і прозоро", – написав прем'єр.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман допускає коригування тарифів у бік зниження в разі, якщо закупівельна ціна імпортного газу для України буде знижуватися.