Кабмін виділив ще 150 млн на відходи Івано-Франківщини

10 Червня 2011, 19:41

З його слів, відповідне розпорядження Кабмін видав 6 червня.

Відповідно до розпорядження, Міністерство фінансів має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

«Івано-Франківська обладміністрація має затвердити в тижневий строк за узгодженням з Міністерством екології та природних ресурсів, Міністерством економічного розвитку та торгівлі й Мінфіном план заходів і перелік видатків, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на полігоні небезпечних відходів у зоні консервації Домбровського кар'єру», – процитував розпорядження Плавюк.

Також Івано-Франківська обладміністрація має подати до кінця 2011 року Мінекономіки, Мінфіну та Державній казначейській службі звіт про використання коштів.

В 2010 році з державного бюджету було виділено 298 млн гривень для вивезення 8,5 тис. тонн відходів гексахлорбензолу з полігону в Калуському районі.

«Вивезено і утилізовано в Англії 8,5 тис тонн гексахлорбензолу», – уточнив Плавюк.

З його слів, після цього на полігоні мало залишитися до 4 тис тонн гексахлорбензолу, однак після перевірки полігону було виявлено ще близько 20 тис. тонн.

Нагадаємо, у квітні Кабмін уже виділяв 115 млн гривень на вивезення відходів гексахлорбензолу з полігону в Калушському районі Івано-Франківської області в 2011 році.

У грудні 2010 року Кабмін виділив для цих цілей 70 млн гривень.

Україна почала ліквідацію полігону гексахлорбензолу у вересні 2010 року.

В 2011 році Україна планує вивезти 3,285 тис тонн гексахлорбензолу з полігону в Калуському районі для подальшої утилізації на спеціальному підприємстві компанії Tradebe у Великій Британії.

Позначки: