Кабмін виділив додаткові 1,4 мільярда на виплати лікарняних

27 Листопада 2019, 15:15

Кабінет міністрів у середу, 27 листопада, спрямував додаткові 1,4 млрд гривень на виплату у 2019 році лікарняних по тимчасовій втраті працездатності, вагітності та пологах, а також на виплати на поховання. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

"27 листопада уряд спрямував додаткові 1,4 млрд гривень на виплату у 2019 році лікарняних по тимчасовій втраті працездатності, лікарняних по вагітності та пологах, а також на виплати на поховання", – зазначається у повідомленні.

 

Таке рішення передбачає збільшення на відповідну суму бюджету Фонду соціального страхування.

 

Раніше Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що в Україні заборгованість з оплати листків тимчасової непрацездатності для працівників становить понад 1 млрд грн. 

 

Зауважимо, 20 листопада Фонд соціального страхування України заявив, що призупинив перерахування коштів на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам. Наголошувалося, що лікарняні та декретні виплати буде відновлено, коли уряд затвердить зміни до бюджету Фонду на 2019 рік.

Водночас у Міністерстві соціальної політики заявили, що інформація про призупинення фінансування виплат Фондом соціального страхування не відповідає дійсності. У відомстві гарантували поновлення виплат.

 

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 27 листопада, може ухвалити рішення про зміни до бюджету Фонду соціального страхування для його збалансування.