Кабмін вніс подання про звільнення міністра екології Шевченка

24 Червня 2015, 16:13

Кабінет Міністрів звернувся до Верховної Ради з поданням щодо звільнення Ігоря Шевченка з посади Міністра екології та природних ресурсів. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 24 червня.

"Це рішення ухвалено зважаючи на те, що Мінприроди як центральний орган виконавчої влади втратило керованість, не забезпечує виконання базових функцій та зобов'язань держави в сфері охорони довкілля", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час засідання Кабінету Міністрів члени уряду запропонували Ігореві Шевченку добровільно піти у відставку, проте той відмовився.

У поданні йдеться, що за час перебування на посаді міністра неодноразово мали місце факти порушення Ігорем Шевченком законодавства, наслідком чого було проведення перевірок та підтвердження відповідних фактів. Зокрема, згадується його політ до Ніцци на початку червня.

Нагадаємо, раніше нардеп Олег Ляшко звинуватив Шевченка у тому, що під час пожежі нафтобази у Василькові урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувся приватним літаком депутата, екс-регіонала Олександра Онищенка.

Згодом уряд ухвалив рішення провести перевірку фактів щодо наявності корупції у діях міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.