Кабмін схвалив створення комісії щодо сприяння проведенню перепису населення

18 Квітня 2018, 13:40

Український уряд ухвалив рішення про створення міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. Про це в середу, 18 квітня, повідомляє РБК-Україна.

 

Згідно з рішенням, до підготовки і проведення перепису залучаються центральні та місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування, підприємства і організації, які в установленому порядку та у встановлені строки забезпечують підготовку і проведення перепису окремих категорій населення, які перебувають на закритих територіях, в інституційних установах та в інших місцях тимчасового або постійного проживання (перебування), а також надають сприяння і допомогу в його підготовці та проведенні.

 

"З метою сприяння забезпеченню координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, задіяних у процесі підготовки і проведення перепису, узгодженості пропозицій щодо механізмів і способів вирішення проблемних питань, що виникають при організації і проведенні перепису, а також удосконалення нормативно-правової бази з відповідних питань прийнято рішення про створення міжвідомчої комісії", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що дана комісія у подальшому внесе пропозиції щодо термінів проведення пробного перепису населення та щодо вибору варіанта її проведення у 2020 році.    

 

Крім того, для координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, які залучаються згідно з їх компетенцією до підготовки і проведення перепису, проектом постанови затверджується:

 

  • посадовий склад міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню всеукраїнського перепису населення;
  • положення про міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню всеукраїнського перепису населення.

 

 

 

Нагадаємо, 24 квітня 2017 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що вартість проведення перепису населення в Україні становить близько 1 млрд грн.