Кабмін призначив довічну стипендію батькам героя Небесної Сотні Жизнєвського

24 Лютого 2016, 19:39

Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив постанову "Про довічну стипендію пам'яті Михайла Жизневського". Про це повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики.

"На виконання указу президента України ми встановили довічну стипендію батькам Героя Небесної Сотні Михайла Жизневського, громадянина Республіки Білорусь, який віддав своє життя за майбутнє України", – розповів міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Як повідомляється, розмір довічної стипендії батькам Жизневського – Михайлу Петровичу і Ніні Василівні, які проживають в Республіці Білорусь, складе 3 тис. 250 грн кожному.

Переказ стипендії в Білорусь буде здійснювати департамент соцзахисту населення Чернігівської облдержадміністрації поштовим переказом через Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" за місцем фактичного проживання батьків Жизневського.

Витрати на виплату і доставку довічної стипендії повинні фінансуватись за рахунок державного бюджету України за державною програмою "Державні довічні стипендії".

Нагадаємо, білорус Михайло Жизнєвський загинув під час Революції Гідності на вул. Грушевського в січні 2014 року. Убивць поки що не встановили.