Кабмін почав роботу над планом поетапного запуску транспорту

22 Квітня 2020, 10:00

Кабінет міністрів розробляє поетапний запуск громадського транспорту. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

 

Так, Шмигаль допустив, що в рамках першого етапу буде певне пом'якшення обмежень функціонування міського транспорту, проте будуть певні умови та збережеться соціальна дистанція.

 

Наступним етапом буде запуск міжміського, а потім – міжобласного сполучення.

 

"Напевно, в самому кінці будемо розглядати відновлення авіаперевезень чи глобальних залізничних перевезень. Очевидно, етапність відновлення пасажирських перевезень нам зрозуміла. Але від якого дня ми почнемо це робити, я зараз не можу сказати. Власне, над цим наші аналітики працюють", – сказав він, зазначивши, що запуск громадського транспорту буде "точно не до 11 травня".

 

Нагадаємо, з 12 березня у зв’язку зі спалахом COVID-19 в Україні діє тритижневий карантин. 25 березня уряд подовжив всеукраїнський карантин до 24 квітня. 8 квітня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що карантин у зв’язку з COVID-19 може бути продовжений до початку травня.

 

В Україні станом на 9:00 21 квітня зареєстровано 6125 випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків.