Кабмін опублікував постанову про нову форму поліцейських

15 Жовтня 2015, 12:09

Уряд затвердив опис та зразки нової форми поліцейчьких України. Відповідну постанову від 30 жовтня опублікувала прес-служба Кабміну.

Віднині головним кольором, який відрізнятиме поліцейських від інших формувань стане темно-синій, який переважає в усіх зразках.

У формі міліції також було багато темно-синього, проте були зразки, де зустрічався виключно чорний або світло-сірий.

Окрім того, змінено крій більшості зразків форми.

Уніформа поліцейського, зокрема, включає різні головні убори (шапки для різної пори року, кашкети, кепі, берет, шапки-маски), пальто, плащі (зокрема жіночі ), курточки, напівкомбінезон зимовий, костюм спеціального призначення, костюм-дощовик, костюм маскувальний, халат маскувальний, комбінезон тактичний, джемпер і светр-гольф та ін.

Крім того, для поліцейських передбачили термобілизну (фуфайка і кальсони), краватки (чоловічу та жіночу), кашне, рукавички, рукавички штурмові, шкарпетки.

Уніформа поліцейського також включає жилети спеціальний і розвантажувальний, розвантажувальну поясну систему з подсумками, різне взуття, ремені. Також присутні рюкзак тактичний, мішок спальний, килимок теплоизолирующий, ряд аксесуарів (нарукавний знак поліції, кокарда, погони, гудзики, затиск для краватки, аксельбант).

Нагадаємо, представлення нової поліцейської форми відбулося 30 вересня.