Кабмін оголосив новий конкурс на посаду голови Держкіно

29 Листопада 2019, 11:31

Кабінет міністрів України 27 листопада оголосив новий конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. Про це міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський сказав під час прес-конференції 29 листопада, повідомляє Укрінформ.

 

“Позавчора рішенням Кабінету міністрів оголошено новий конкурс”, – сказав Бородянський.

 

Перший заступник міністра культури, молоді та спорту України Анатолій Максимчук зазначив, якщо генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінкевич, яка не пройшла останній етап конкурсного відбору на посаду голови Держкіно, оскаржуватиме результати конкурсу в суді, то держава обов'язково врахує рішення суду.

 

”Якщо буде судове рішення, що були якісь порушення, то відповідно, треба буде поновити права цієї людини, і від того, яким буде рішення суду, залежатиме те, як держава має на це реагувати. Ми не можемо передбачити, що саме буде написано у рішенні суду”, – сказав він.

 

Як повідомлялося, єдина кандидатка, що пройшла кілька етапів конкурсного відбору на посаду голови Держкіно, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич не пройшла 21 листопада співбесіду в Національному агентстві з питань державної служби.

 

Нагадаємо, 2 жовтня уряд призначив Юлію Шевчук тимчасовою очільницею Державного агентства України з питань кіно.