Кабмін дозволив іноземцям, які реалізують програми техдопомоги, перебувати в Україні понад 90 днів

30 Червня 2010, 15:10

Кабінет Міністрів дозволив іноземним громадянам, що займаються реалізацією програм технічної допомоги в Україні, перебувати на українській території понад 90 днів.

Про це журналістам повідомив перший заступник міністра іноземних справ Володимир Хандогій.

«Мова йде про те, що іноземним громадянам, які займаються реалізацією програм технічної допомоги, дається можливість перебування на території України понад 90 днів за умови відповідної реєстрації в органах міграційної служби», – сказав Хандогій.

З його слів, відповідну постанову Кабмін прийняв на засіданні в середу.

Хандогій зазначив, що раніше таким правом користувалися лише іноземці, задіяні в чорнобильських програмах технічної допомоги.

Він також зазначив, що встановлені Кабміном правила поширюються тільки на програми техдопомоги, зареєстровані в Україні.

Як повідомляло агентство, в 2009 році Кабмін подовжив максимальний строк перебування іноземців, що відвідують Україну у релігійних справах, з 1 року до 3 років, а також збільшив строк перебування в Україні іноземців, що працюють з реалізації проектів міжнародної технічної допомоги на Чорнобильській АЕС, з 90 днів на строк, визначений контрактом.