Кабмін доручив перевести бюджетні установи з територій, що контролюються терористами

7 Листопада 2014, 20:55

Кабінет Міністрів доручив перевести з території, яку не контролює українська влада, всі бюджетні установи, підприємства й організації до 1 грудня. Про це йдеться в постанові уряду №595, опублікованій на урядовому порталі.

Згідно з документом, перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, визначається Кабміном за поданням Служби безпеки України.

Уряд затверджує тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню й надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької й Луганської областей.

Крім того, Кабмін доручив Міненерговугіллю, Міністерству соціальної політики, Міністерству регіонального розвитку, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Донецькій та Луганській облдержадміністраціям підготувати та подати уряду проект закону щодо визначення механізму врегулювання розрахунків за поставлені та неоплачені енергоносії на тимчасово неконтрольованій території за рахунок коштів, передбачених для виплати пільг та субсидій на даній території.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів України продовжить постачання газу і електроенергії в зону антитерористичної операції.